Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine


Isikuandmete vastutav töötleja on Põrandakeskus OÜ, reg nr 11606487, Järve tn 2, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11314.

Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus

Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR-General Data Protection Regulation).

Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Kõiki Põrandakeskusele teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ligipääs isikuandmetele on ainult selleks volitatud osapooltel ning kes on kohustatud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena.

Isikuandmed on andmed mis tahes isiku kohta: nimi, e-posti aadress, telefoninumber.

Isikustamata andmete kogumine ja kasutamine

Isikustamata andmed on andmed, mida ei saa otseselt siduda ühe kindla isikuga. Põrandakeskus kasutab oma veebilehel küpsiseid (cookies), mille funktsioon on üldise statistika kogumine veebilehe liikluse kohta. Põrandakeskus ei jälgi individuaalsete inimeste käitumist ja liikumist veebilehel.

Veebilehe kasutajal on õigus küpsiste kasutamine ära keelata. Vastava soovi korral tuleb muuta oma veebilehitseja seadeid.

Müügipunktides või e-kirja teel saadud klientide kontaktandmeid kasutame vaid kauba ostu-müügi protsessis. Füüsiliste isikute andmed: nimi, telefoninumber, e-posti aadress. Juriidiliste isikute andmed: nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, registrikood, käibemaksu number, ettevõtte esindaja nimi.

Tehes päringu läbi veebilehe, kasutame isikuandmeid (nimi, e-post, telefon) vaid Kliendiga kontakteerumiseks.

Privaatsustingimustega nõustumine

Edastades oma andmed Põrandakeskus OÜ-le ja asudes kasutama Põrandakeskus OÜ veebilehte, on Klient nõustunud käesolevate privaatsustingimustega.

Kõikide privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume pöörduda Põrandakeskus OÜ poole aadressil info@porandakeskus.ee.